БЪДИ ЧАСТ ОТ НАШИЯ ЕКИП!

Какво ни откроява?

• Иновативност
• Сплотен екип и приятелска среда, която стимулира да покажеш най-доброто от себе си
• Прозрачност и коректност
• Добро възнаграждение
• Месторабота в града
• Чувството ни за принадлежност към ППС

Нашите позиции

НАЧАЛНИК СМЯНА

позиция №
обратно към всички
Отдел Производство

Основни отговорности:

  • Ръководи и организира производствения процес и работата на производствената смяна;
  • Контролира изпълнението на зададените цели по време на смяната и правилното предаване на информацията свързана с работния процес между двете смени;
  • Отговаря за управлението на производствената линия в съответствие с поставеното задание и изискванията за качество;
  • Участва в подбора и проследява процеса по въвеждането на новите служители;
  • Изготвя седмични графици;
  • Обобщава производствените резултати, чрез следените параметри за контрол на производителността.

Основни изисквания:

  • Средно или висше образование;
  • Английски език на работно ниво – ще се счита за предимство;
  • Предишен опит в производствено предприятие;
  • Опит в управление на екипи, организационни и комуникативни умения;
  • Проактивност, способност за приоритизиране и планиране;
  • Възможност за работа по график, с 8-часови смени, вкл. и нощни.

Компанията предлага:

  • Отлични условия на работа във високотехнологично производство;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Сигурна и стабилна работа с възможност за развитие;
  • Обучение от най-добрите специалисти в областта;
  • Изключително отношение и иновативен подход към персонала от висш мениджмънт;
  • Работно място в рамките на града;
  • Работа с високотехнологично, ново оборудване.

Кандидатствай за желаната позиция

    Напишете ни защо искате да станете част от нашия екип *

    Нашите Условия за ползване, Политика за бисквитки и Политика за поверителност обясняват как събираме и използваме информация за вас и правата, които имате. С изпращането на вашата информация вие потвърждавате, че сте прочели тези документи и се съгласявате да получавате съобщения и известия за работа по имейл от PPS Manufacturing.